شرایط ضمانت محصولات دراکو

محصولات خریداری شده در صورت رعایت دستورالعمل های ارائه شده در این کارت در مقابل هرگونه نواقص و معایب از تاریخ نصب به مدت 24 ماه دارای گارانتی می باشد.

موارد ابطال گارانتی

خسارات ناشی از استفاده نادرست و خلاف استانداردها و دستورالعمل های مندرج در این کارت آثار سوختگی و خراش های ناشی از مصرف ناصحیح ، سقوط اشیا سنگین و نوک تیز رسوب زدایی ناصحیح با استفاده از ابزارهای نامناسب(برس فلزی و یا سیم به گونه ای که باعث سایش شود ) استفاده از شوینده های اسیدی و قلیایی قوی شکستگی ها ،ترک خوردگی و بر اثر ضربه شدید اجسام تیز و سنگین. استفاده جهت مصارف تولیدی و صنعتی خارج از محیط خانه.  تعویض و خدشه در هولوگرام ، برچسب و شماره سریال مندرج در کارت گارانتی.  نصب و دستکاری محصول توسط خریدار و یا افرادی غیر از تکنسین های مجاز خدمات دراکو این ضمانت نامه را از درجه اعتبار ساقط خواهد کرد.

الزامات

ارائه دفتر چه گارانتی در هنگام مراجعه تکنسین جهت نصب و یا تعمیر همچنین اعلام شماره گارانتی در هنگام تماس با واحد خدمات پس از فروش الزامی است. بنابراین در حفظ و نگهداری از این دفترچه کوشا باشید. نصب محصول تا 48 ساعت از زمان ارائه درخواست نصب توسط مشتری انجام خواهد شد. خواهشمندیم با صبر و تامل خود ما را در جهت انجام بهتر این وظیفه یاری فرمائید. هزینه ایاب و ذهاب تکنسین بر عهده مشتری میباشد در هنگام نصب، هزینه خدمات و لوازم جانبی( نصب شیرآلات متفرقه ، برش صفحه ی کابینت در صورت نیاز نصب جا مایع و تصفیه آب، قطعات اضافی مانند لوله های خروجی، رابط و….) بر عهده خریدار می باشد.

* بهتر است بدانید :

_ از برش دادن و یا خرد کردن مواد غذایی با اشیاء نوک تیز مانند چاقو در داخل سینک خودداری فرمایید.
_ بهتر است سینک پس از استفاده ، شستشو و خشک شود.
_جهت شستن قابلمه ظروف فلزی و چدنی بر روی کف سینک از کف پوشهای مشبک استفاده نمایید.

_ برای تمیز نمودن رسوبات آهکی می توانید سرکه سفید رقیق شده را بر روی سطح سینک ریخته و پس از 10 دقیقه با اسفنج نرم یا پارچه میکرو فایبر ماساژ داده و سپس آبکشی نمایید.
_ برای از بین بردن لکه های رنگی می توانید از محلول جوش شیرین و شیشه شور بدون کلرید استفاده کنید .

موارد شامل گارانتی :

  • ایجاد لک و تغییر رنگ سینک
  • تشکیل حباب در بدنه سینک
  • مشاهده رنگ متناقض در سینک

مشخصات گارانتی

کد گارانتی :              ………………..

شماره سریال :          ………………..

نام فروشگاه :           ………………..

 

مهر و امضاء فروشگاه

مدل محصول :          ………………..

تاریخ نصب :             ………………..

نام تکنسین :            ………………..

 

مهر و امضاء تکنسین

نام خریدار :          ………………..

تلفن :                  ………………..

آدرس :                ………………..

 

امضاء مشتری / مهر و امضاء تکنسین

* گواهی میگردد اجناس فوق سالم تحویل گردید.